Vyskúšať eWay-CRM
Viac info o eWay-CRM
Vyskúšať eWay-CRM

Jednoduchý prístup

k informáciam

 

Ako vystaviť faktúru v eWay-CRM?

<< Späť

 

Ako vystaviť faktúru v eWay-CRM?

 

eWay-CRM obsahuje modul Doklady, kde budete mať ponuky a faktúry pekne organizované.

 

Viete, čo majú podnikatelia na celom svete spoločného? Vystavujú, alebo prijímajú faktúry. Súčasné podnikateľské prostredie nám ponúka množstvo CRM softvérov, pomocou ktorých je možné ľahko a rýchlo vystaviť faktúru. Ako vybrať ten správny? Nasledujúce riadky vám prezradí, prečo je výhodné vystavovať faktúry v eWay-CRM.

 

 

Predaj s faktúrami idú spolu ruka v ruke, a preto aj my, sme v eWay-CRM vytvorili modul Doklady, kde si evidujete svoje účtovné záznamy. Týmito účtovnými záznamy sú faktúry či ponuky, ktoré sú tu pekne prehľadné a organizovanej a pre ich vytvorenie vám stačí len pár sekúnd.

 

Faktúry a ponuky sú v eWay-CRM triedené po zákazníkoch, príležitostiach či projektoch. Akonáhle vkladáte tovar & služby do dokladu, systém vám automaticky ponúkne tú správnu cenu, aby ste si nemuseli pamätať, aké ceny máte rozpracované u konkrétneho zákazníka. Získate tak dokonalý a štruktúrovaný prehľad o stave vašich ponúk, objednávok alebo pohľadávok. Nesplateným pohľadávkam môžete tiež predísť, vďaka aktívnej notifikáciu, ktorá vás bude raz týždenne informovať, kto vám nezaplatil. (viď. článok Notifikácia užívateľa o nezaplatených faktúrach).

 

eWay-CRM vám tiež automaticky vloží záznam a automaticky aktualizuje stav dokladu, môžete tiež vytvárať exporty do účtovných programov ako sú napr. Pohoda alebo Money S3 a to, nech už ste kdekoľvek (On-line i off-line režim).

 

Takže odložte zošity, tabuľky alebo kalkulačky a vystavte klientovi faktúru rovno v eWay-CRM. Sami sa presvedčte, že je to viac, než jednoduché.

 

  1. Kliknite na príkaz Nový a vyberte položku Doklad.

 

  1. Vyberte Typ: Faktúra vydaná. Zvoľte i Spoločnosť a Nadradenú položku pridajte Faktúru do Projektu.

 

  1. Do budúcej faktúry, pomocou Kódu alebo Názvu, pridajte položky (tovary a služby), ktoré chcete zákazníkovi účtovať.

 

  1. Po vložení, zadajte Množstvo a Cenu (pre určenie ceny, použite automaticky produktový katalóg). Môžete taktiež aplikovať zľavu. eWay-CRM priamo v doklade robí súčty nad rôznymi stĺpcami.

 

  1. Akonáhle ste hotoví, faktúru uložte.

 

  1. Potom kliknite na tlačidlo Exportovať do aplikácie Word > Faktúra. Šablóna Microsoft Word sa otvorí s pred vyplnenými údajmi.

 

  1. Kliknite na Súbor > Zdieľať > Email > Poslať ako PDF. Objaví sa Vám nový email s priloženou faktúrou vo formáte PDF, ktorú pošlete klientovi.

 

 

 

 

Môžete si prečítať taktiež tieto nasledujúce články:

 

 

 

 

Dúfame, že tento článok bol pre vás prínosom, takže nám nezostáva nič iné, iba vám popriať veľa šťastia pri obchodovaní!

 

 

Stiahnete si eWay-CRM Free a sami sa presvedčte, ako CRM môže podporiť vaše podnikanie.

 

 

 

 

<< Späť