Vyskúšať eWay-CRM
Viac info o eWay-CRM
Vyskúšať eWay-CRM

Jednoduchý prístup

k informáciam

 

Aktualizácia eWay-CRM Mobile

 

<< Späť

 

 

Aktualizácia eWay-CRM Mobile

 

 

Náš tím vývojárov neustále pracuje na „ešte lepších“ mobilných aplikáciách eWay-CRM.
Poslednou dobou ich vyťažovalo niekoľko nových funkcií pre obe platformy, ktoré môžete v App/Play Store nájsť už tento týždeň. Preto si prečítajte, čo sme pridali a zmenili, aby vám neutieklo niečo, na čo napríklad čakáte.

 

 

 

 

 

 

 Vylepšené hľadanie

 

Preniesli sme ikonku hľadania priamo do hlavného menu. Odtiaľ už môžete jednoducho hľadať naprieč celou aplikáciou. Hľadanie sa však dá nastaviť aj tak, aby aplikácia hľadala len v určitom mieste. (Napríklad v kontaktoch, príležitostiach, atď.)

 

 

 

Zoraďovanie a filtrovanie

 

Vlastné zoraďovanie, zoskupovanie a filtrovanie skupín prinesie nielen rýchlejšiu navigáciu v údajoch, ale aj základný štatistický náhľad. Bude jednoduchšie si zobraziť, koľko projektov alebo príležitostí bolo ten deň spracovávaných, alebo na čom sa bude pracovať budúci týždeň.

 

 

Keď pôjdeme do detailov, môžeme si takto vyfiltrovať a zobraziť všetky projekty tak, aby sme videli, ktorému projektu nie je priradená žiadna ďalšia aktivita (ďalší krok), alebo sa na ňom už dlho neudiala žiadna zmena. Tým môžeme predísť situáciám, že práve pri projekte nezadáme aktuálny stav a zabudneme naň.

 


Zároveň sa nastavenie pohľadu ukladá, takže každý si môže nastaviť aplikáciu tak, ako ju najčastejšie používa a výpis si prehliadne v čo najpohodlnejšom zobrazení. Samozrejme je táto predvoľba ďalej nastaviteľná.

 

 

 

Swipovanie

 

Swipnite doľava v zozname kontaktov či projektov a rýchlo zahájte hovor alebo pošlite e-mail. Swipnite doprava a nechajte sa odnavigovať ku klientovi.

 

 

 

Editácia denníkov

 

To je samozrejmosť, ktorú sme doteraz v aplikáciách nemali. Neznamená to, že sme na to nemysleli, iba máme veľa nápadov, ktoré postupne realizujeme. Táto funkcia mala nižšiu prioritu, ale evolučne nastal čas na jej realizáciu.

 

Tak, tu to máte! Vyskúšajte a povedzte nám, čo si o tom myslíte. A určite sa ozvite, pokiaľ máte nejaké nápady.

 

Buďte stále v obraze a sledujte nás na sociálnych sieťach Facebook alebo LinkedIn.

 

 

<< Späť