Vyskúšať eWay-CRM
Viac info o eWay-CRM
Vyskúšať eWay-CRM

Jednoduchý prístup

k informáciam

 

Pridajte si profilový obrázok ku kontaktu v eWay-CRM 5.0

<< Späť

 

 

Pridajte si profilový obrázok ku kontaktu v eWay-CRM 5.0

 

Preskúmajte nové funkcie eWay-CRM 5.0 – Náhľad kontaktu

 

Nebaví Vás už anonymná ikona zobrazovaná pri prichádzajúcom hovore či e-mailovej správe? Pridajte si profilovú fotografiu ku všetkým kontaktom a posilnite tak svoju sloniu pamäť. Vďaka automatickej synchronizácii sa Vám profilové obrázky z Outlooku nahrajú i do mobilnej verzie eWay-CRM. Budete tak okamžite vedieť, kto Vám volá.

 

 

 

 

Najprv je treba vytvoriť si kvalitnú databázu zákazníkov, teda vytvoríte spoločnosť a kontakt. Môžete ich zadať ručne alebo naimportovať z Outlooku / Excelu, alebo si uložiť kontakt priamo z emailu. Je to iba na Vás. Vyplňte základné údaje (Meno, Spoločnost, E-mail, Telefónne číslo atď..) a kliknite na predvolený obrázok, kde si môžete naimportovať fotografiu zo zoznamu súborov a potom kliknite na tlačidlo Ulož a zavri.

 

Výhodou je, že v zozname Outlooku vidíte profilový obrázok daného kontaktu, takže Vám to môže ušetriť čas, pokiaľ nebudete chcieť hľadať kontakt podľa mena, či emailu apod. Na mobile je fotka obrázku priamo pri kontakte.

 

Pri aplikácii Android to funguje tiež tak, že po hovore nemusíte otvárať aplikáciu a prácne hľadať človeka, ale zobrazí sa Vám notifikácia s fotkou. Z uloženého hovoru môžete urobiť Denník a obrázok tam priamo priložiť.

 

Táto nová funkcia je k dispozícii v najnovšej verzii eWay-CRM 5.0 pre platformy iOS aj Android.

 

Okrem Náhľadu kontaktu prináša eWay-CRM 5.0 okrem iných aj tieto novinky:

 

  • Nový intuitívny vzhľad

 

 

 

  • Predvolená spoločnosť na karte kontaktu

 

  • Prístup k naviazaným príležitostiam, projektom, spoločnostiam i kontaktom

 

  • Marketingové reakcie ako Denníky

 

  • A iné…

 

 

 

 

Pre viac informácií o najnovšej verzii eWay-CRM 5.0 si prečítajte našu tlačovú správu eWay-CRM 5.0, alebo sa pozrite na dokumentáciu.

 

<< Späť