Vyskúšať eWay-CRM
Viac info o eWay-CRM
Vyskúšať eWay-CRM

Jednoduchý prístup

k informáciam

 

Tlačová správa: Nová verzia eWAY-CRM 5.0 ponúka mobilnú aplikáciu s off-line režimom

 

<< Späť

 

NOVÁ VERZIA eWAY-CRM 5.0 PONÚKA MOBILNÚ APLIKÁCIU S OFF-LINE REŽIMOM

 

Spoločnosť eWay System oznámila vydanie novej verzie svojho kľúčového produktu eWay-CRM 5.0 s množstvom nových funkcií nie len v desktopovej, ale aj mobilnej verzii pre platformy Android a iOS. Za kľúčovú prednosť svojho mobilného riešenia označuje výrobca možnosť pracovať v systéme a riešiť kontakt so zákazníkom aj v off-line režime.

 

Mobilné CRM riešenie nie je len o tom, že získate prístup na cestách. Vziať mobil je aj v kancelárii niekedy jednoduchšie ako otvárať notebook. Ukazuje sa, že výhod mobilných zariadení je ešte viac, než sami ich tvorcovia  zamýšľali." uviedol k filozofii mobilnej CRM aplikácii Štěpán Havránek, hlavný vývojár eWay-CRM Mobile.

 

Medzi hlavné vylepšenia novej verzie eWay-CRM 5.0 patrí:

 

  • Mobilná aplikácia eWay-CRM Mobile pre iOS / Android pre všetkých užívateľov s Premium verziou - užívatelia majú prístup ku svojim údajom odkiaľkoľvek pomocou svojho obľúbeného smartfónu. Prostredníctvom jediného kliku môžu napr. prejsť na mapu, ktorá ich naviguje ku klientovi alebo si môžu vytvoriť poznámky k práve prebiehajúcemu rozhovoru.

 

  • Vylepšený dizajn s podporou UltraHD monitorov a novým náhľadom kontaktov – pokiaľ má napr. užívateľ priradené pri kontaktoch ich náhľady (fotografie), eWay-CRM Mobile ich automaticky zobrazuje aj v telefóne.

 

  • Previazané položky umožňujú jednoduchý prístup k naviazaným príležitostiam, projektom, spoločnostiam i kontaktom z karty položky. Stačí kliknúť prstom a užívateľ sa dostane ku všetkým projektom danej firmy alebo kontaktom, ktoré sú previazané s konkrétnym projektom.

 

  • Nové polia „Ďalší krok“, „Posledná aktivita" alebo „Hodnota príležitosti“ slúžia na lepšie plánovanie práce. Políčko „Ďalší krok" ukazuje termín najbližšieho kroku, ktorý je k položke naplánovaný. Pre jednoduchý prehlaď o poslednom kontakte s daným klientom slúži pole „Posledná aktivita". Možno tak rýchlo zobraziť zoznam firiem, či príležitostí, kde sa napr. 3 mesiace nič nedialo.

 

  • Marketingové reakcie ako denníky

 

  • Predvolená spoločnosť na karte kontaktu

 

  • Drag & drop dokumentu do emailu

 

  • Nový konfigurátor funkcií

 

 

Obrázky

 

 

eWay-CRM pre iOS/Android Náhľad kontaktu Výber kľúčových modulov pri inštalácii podľa vlastných požiadaviek  

 

 

 

Spoločnosť S4B s.r.o. vás prevedie celým procesom od implementácie až po školenia, poskytneme maximálnu podporu pri pilotnom nasadení a následnom spustení ostrej verzie systému eWay-CRM.

 

<< Späť