Vyskúšať eWay-CRM
Viac info o eWay-CRM
Vyskúšať eWay-CRM

Jednoduchý prístup

k informáciam

 

eWay-CRM je v TOP 20 CRM na svete!

<< Späť

 

 

eWay-CRM je v TOP 20 CRM na svete!

 

 

Efektívne CRM: v TOP 20 podľa spoločnosti Gartner.

 

 

eWay-CRM hrdo oznamuje, že bol serverom Capterra, ktorý vlastní Gartner, Inc, aktuálne menovaný jedným z 20 najlepších CRM softwérov v pomere cena/výkon medzi viac ako 550 CRM softvérmi.

 

 

 

 

 

 

Top 20 Most Affordable CRM Software

 

Gartner, Inc je najväčšia spoločnosť na svete zaoberajúca sa výskumom a poradenstvom v oblasti IS/ICT technologií.

 

Capterra je najväčšia platforma pre vyhľadávanie a hodnotenie softvéru na svete. Má najväčšie množstvo online hodnotení užívateľov softvéru v niekoľko sto kategóriách. Bola založená v roku 1999 a od roku 2015 ju vlastní známa spoločnosť Gartner, lnc.

 

Top 20 najlepších CRM softvérov (Тор 20 Most Affordable CRM Software) je nezávislé posúdenie, ktoré hodnotí štandardné funkcie, ktoré produkty ponúkajú, ich cenu, hodnotenie samotnými zákazníkmi a celkovú výkonnosť a kvalitu. Platforma Capterra má na zozname viac ako 550 CRM softvérov, takže umiestnenie v top 20 v rámci CRM softvéru je obrovský úspech.

 

Ako nám k tomu napísala samotná vedúca komisie, ktorá softvér posudzovala, Kaitie Konelly: "Práve sme pripravili novú správu / report, ktorá posudzovala CRM Software z hľadiska pomeru cena / výkon. Úplne nezávisle sme posudzovali CRM softvér z hľadiska toho, aké možnosti ponúka, ich cenu a tiež to, ako samotný produkt hodnotia práve súčasní užívatelia, čo o produkte píšu a hovoria, ako sa im pracuje. eWay-CRM sme posudzovali prvýkrát a ihneď dosiahol vysokého hodnotenie 92% zo 100% možných.

 

Pán Matthew Katz, Media Relations Specialist z Capterry, nám potom potvrdil, ako vysoko prestížne je také zaradenia, a to nielen v Spojených štátoch.

 

Naše zameranie na to, aby sme zákazníkom pripravili práve čo najefektívnejší nástroj na správu a riadenie malej a strednej firmy za veľmi dostupnú cenu, sa ukázal ako správny a postupne sa viac a viac napĺňa, pretože nerozumieme len softvéru a CRM, ale hlavne našim zákazníkom a životu a problémom bežnej firmy.

 

Sme nadšení z úspechu, ktorý nás naďalej zaväzuje naplánovať si to, čomu veríme. Teda malému a strednému podnikaniu, ľudskej aktivite, jej účelnej organizácii a čo najefektívnejšej práci.

 

Buďte efektívni. eWay-CRM.

 

 

 

 

<< Späť