Vyskúšať eWay-CRM
Viac info o eWay-CRM
Vyskúšať eWay-CRM

Jednoduchý prístup

k informáciam

 

Nainštalujte si eWay-CRM 5.0 do iPhone či Android a užite si vylepšený design

<< Späť

 

Nainštalujte si eWay-CRM 5.0 do iPhone či Android a užite si vylepšený design

 

Nová verzia eWay-CRM 5.0 je teraz dostupná aj pre užívateľov mobilných zariadení s nahryznutým jablkom. Tešiť sa ale môžete tiež z nového intuitívneho vzhľadu, jednoduchšej práce s kontaktmi či prístupu k naviazaným príležitostiam. Nezabudli sme vylepšiť aj mobilnú verziu eWay-CRM pre Android. Okrem toho sú k dispozícii všetky predchádzajúce funkcie, na ktoré ste už zvyknutí.

 

 

eWay-CRM Mobile pre iOS a Android

 

Ako hlavná novinka je nová verzia eWay-CRM Mobile pre iOS. Môžete pristupovať ku svojim dátam z terénu, bez ohľadu na to, či ste fanúšik iOS či Android. Prístup k naviazaným príležitostiam, projektom, spoločnostiam i kontaktom z karty položky. Na jeden klik tak možno zistiť všetky projekty danej firmy alebo kontakty previazané s konkrétnym projektom.

 

 

 

 

Jarný facelift s podporou UltraHD monitorov

 

Ideme s dobou a tak sme všetky ikony prekreslili do vysokého rozlíšenia, aby eWay-CRM vyzerala skvele i na tých najjemnejších monitoroch.

 

 

 

 

Ďalší krok & Posledná aktivita

 

 

Pridali sme dve nové polia pre lepšie plánovanie práce do modulu Spoločnosti, Príležitosti, Kontakty a Projekty. Políčko „Ďalší krok“ ukazuje termín najbližšieho kroku, ktorý ste si k položke naplánovali. Aby ste vedeli, kedy ste boli naposledy v kontakte s daným klientom, sme pre Vás vytvorili ďalšie pole „Posledná aktivita“. Zobrazte si zoznam firiem, či príležitostí, kde sa 3 mesiace nič neudialo a hurá do práce.

 

 

 

 

Hodnota príležitostí

 

 

Na túto funkciu ste sa pýtali naozaj dlho a konečne ju máme tu. V module Príležitosti na Vás čaká pole „Plánovaná hodnota“, ktorá sa automaticky počíta ako Pravdepodobnosť * Cena. Vďaka tomu jednoducho získate sumu dopytov jednotlivých obchodných zástupcov.

 

 

 

 

Nový náhľad kontaktov

 

 

Pridajte si fotografiu ku všetkým kontaktom a posilnite svoju sloniu pamäť. Automaticky sa Vám nahrajú i do mobilnej eWay-CRM.

 

 

 

 

Kompletný zoznam nových funkcií eWay-CRM 5.0 nájdete tu.

 

<< Späť