Vyskúšať eWay-CRM
Viac info o eWay-CRM
Vyskúšať eWay-CRM

Jednoduchý prístup

k informáciam

 

Nový eWay-CRM Mobile je intuitívnejší a dostupný aj pre iOS

<< Späť

 

Nový eWay-CRM Mobile je intuitívnejší a dostupný aj pre iOS.

 

 

Prehlaď vylepšení mobilnej aplikácie.

 

Nová verzia aplikácie eWay-CRM Mobile je konečne na svete. Príprava nebola jednoduchá, ale nakoniec sme všetko dotiahli do úspešného konca, a naviac si aplikáciu môžete vyskúšať i pokiaľ vlastníte mobilné zariadenie s nahryznutým jablkom. Pridali sme ďalšie vylepšenia, ktoré Vám uľahčia prácu na cestách, ako je napríklad off-line prevádzka či optimalizácia vybraných položiek. Prezrite si, čo je v aplikácii nové.

 

Kľúčové vlastnosti:

 

 • Nová iOS verzia
  Nový eWay-CRM Mobile je k dispozícii pre iOS. Majte prístup ku svojim údajom odkiaľkoľvek pomocou svojho obľúbeného smartfónu. Behom jediného kliku prejdete na mapu, ktorá Vás naviguje ku klientovi alebo si vytvorte poznámky z realizovaného hovoru.
 • Úplne nový a intuitívnejší vzhľad
  Nový vylepšený vzhľad inšpirovaný užívateľským prostredím svojej platformy. Vďaka tomu užívatelia intuitívne pracujú s eWay-CRM Mobile od okamžiku, kedy ho prvýkrát vezmú do ruky.
 • Náhľad kontaktu
  Pokiaľ máte priradené ku kontaktom ich náhľady (fotky), eWay-CRM Mobile ich automaticky zobrazuje i v telefóne.
 • Previazané položky
  Prístup k naviazaným príležitostiam, projektom, spoločnostiam i kontaktom z karty položky. Stačí klepnúť prstom a dostanete sa ku všetkým projektom danej firmy alebo kontaktom, ktoré sú zviazané s konkrétnym projektom.

 

<< Späť