Vyskúšať eWay-CRM
Viac info o eWay-CRM
Vyskúšať eWay-CRM

Jednoduchý prístup

k informáciam

 

Prispôsobte si eWay-CRM a Vaša práca bude jednoduchšia

<< Späť

 

Predstavujeme verziu 4.4

 

Vedeli ste, že eWay znamená “Easy Way” a vychádza zo snahy o čo najjednoduchší spôsob ako pracovať efektívne? Posledná verzia 4.4 prináša užitočné funkcie, ktoré podstatne uľahčujú prácu s eWay-CRM. Upravte si ich podľa seba, odstráňte nepotrebné prvky, a dočkáte sa vyššej produktivity aj ľahšieho ovládania.

 

 

 

Návrhár formulárov

 

S touto funkciou môžete prispôsobiť obrazovku eWay-CRM k svojmu obrazu. Skryte pole, ktoré nevyužívate, a pridajte namiesto nich svoje vlastné. Formuláre môžete upraviť pre celú firmu. Bude sa Vám pracovať lepšie.

 

 

 

 

Schovajte moduly, s ktorými nepracujete

 

Skryte nepotrebné moduly a nechajte iba tie, ktoré aktívne používate. Zjednodušíte tým prácu sebe i svojim kolegom. Odobraté moduly sa už nebudú zobrazovať v paneloch nástrojov, ani vo forme záložiek v dialógoch. Pokiaľ ich budete v budúcnosti opäť potrebovať, môžete ich jednoducho vrátiť späť.

 

 

 

Pokročilý editor filtra

 

Chcete si zobraziť všetky príležitosti, ktoré mali byť uzatvorené k dnešnému dňu? Alebo všetky projekty, ktoré neboli kompletne fakturované? Vyskúšajte vylepšený editor filtrovania, ktorý obsahuje dátové konštanty a umožňuje medzi sebou porovnávať hodnoty systému. S reportami, ktoré si sami vytvoríte, sa Vám bude firma riadiť lepšie.

 

 

Viacriadkové textové užívateľské pole

 

Pridali sme do systému možnosť využiť viacriadkové textové pole. Vďaka nemu budete schopní v dialógu evidovať i tie najmenšie podrobnosti. Administrácia formulárov je teraz naviac v slovenčine.

 

 

Lepšia previazanosť s mobilnou aplikáciou

 

Aktualizácie sa dočkala tiež mobilná aplikacia, v ktorej je teraz možné ukladať dokumenty priamo do eWay-CRM. Využite natívne funkcie Androidu Zdieľať a ukladajte súbory priamo k projektom či spoločnostiam v eWay-CRM.

 

 

Kompletný súpis nových funkcií nájdete tu.

 

<< Späť